مرجع پلیمر در بازار ایران: شرکت Clariant، تولید کننده مواد شیمیایی خاص در جهان، فرمولاسیون بهبود یافته‌ای از مستربچ‌های گسترده CESA را ارائه داده که می‌توانند خواص مهم موادی را به پلیمرهای تراکمی بازیافت شده نظیر  PET، PLA و پلی کربنات بازگردانند. این بدان معنی است که حتی درصد بالایی از مواد بازیافتی را می‌توان با رزین خالص ترکیب کرد، بدون اینکه کاهش قابل توجهی در خواص فیزیکی مورد نیاز در تماس با مواد غذایی و دیگر کاربردهای بسته بندی با کارایی بالا رخ دهد.

ویژگی مستربچ‌های جدید

این مستربچ‌های جدید راه حلی ساده و کم هزینه برای افزایش وزن مولکولی را ارائه می‌دهند و همچنین خواص فیزیکی، استحکام مذاب و فرآیند پذیری موادی نظیر PET و PLA را باز می‌گردانند زیرا زنجیره‌های پلیمری این مواد در طی پردازش و بازیافت دچار تغییرات منفی می‌گردد. هنگامی که این مستربچ‌ها به مواد بازیافتی در طی پردازش اضافه می‌شوند، موجب اتصال مجدد زنجیره‌های شکسته پلیمری به یکدیگر شده و باعث افزایش طول زنجیر می‌گردند. طول بلند زنجیرهای PET و PLA به خصوص در فرآیند اکستروژن ضروری می‌باشد، زیرا باعث ارائه استحکام کششی و در نتیجه عملکرد خوب در مواد بسته‌بندی می‌گردد.

مستربچ‌های CESA در فرمولاسیون‌های استاندارد و سفارشی موجود هستند و می‌توانند برای کنترل یا افزایش طیف وسیعی از پارامترهای مواد نظیر شاخص جریان ذوب (MFI)، ویسکوزیته ذاتی، پایداری هیدرولیتی، خواص مکانیکی و وضوح استفاده شوند.

منبع: plasticstoday

 

معرفی آمیزه های polybas

 

 

 

آدرس :

مشهد ، شهرک صنعتی توس ، فاز یک ، تلاش شمالی 7/3 

تلفن واحد فروش : 35410599 051

واحد مهندسی : 35410601 051

 فکس : 35413743 051

پست الکترونیک : info[at]polybas.com

استخدام

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction